Sidonia no Kishi

Gauna isimli tuhaf, iletişim konusunda herhangi bilinen bir yönteme sahip olmayan uzaylı ırkının solar sistemi yok etmesinin üzerinden bin yıl geçmiştir. İnsanların bir kısmı bu durumdan uzayda sürüklendikleri ve nüfusu korumalarına olanak sağlayan Sidonia benzeri devasa “tohum” gemileri kullanarak kaçmayı başarmıştır.
Birinci & İkinci Sezon

Tamamlandı
Çeviri Derecelendirmem: İyi

Sakamichi no Apollon

“Aşk, arkadaşlık ve müzik” temaları etrafında şekillenen anime 1960’lı yılların sonunda Nagasaki’de yaşayan safdil bir oğlan ile hayli dağınık bir oğlanı merkezine yerleştiriyor. 1966 yazında Kaoru buradaki liseye transfer olur. Ailesi sürekli şehir değiştirdiği için okullara hiç uyum sağlayamayan Kaoru okulun ilk gününde bir çocukla tanışır ve yeni bir hayata başlar. animedyum.blogspot.com
Altyazılar

Tamamlandı
Çeviri Derecelendirmem: İyi

Shumatsu no Izetta

After Germania invaded a neighboring country in 1939, Europe spiraled into a devastating war. During the war, Germania set its sights on the weak alpine country of Elystadt. Boasting a far superior military and having achieved profuse success earlier in the war, it was expected that Germania would conquer Elystadt with ease.
Altyazılar

Tamamlandı
Çeviri Derecelendirmem: İyi

Flip Flappers

Cocona is an average middle schooler living with her grandmother. And she who has yet to decide a goal to strive for, soon met a strange girl named Papika who invites her to an organization called Flip Flap.
Altyazılar

Tamamlandı
Çeviri Derecelendirmem: İyi